Bursa Uludağ TTO’nun Partneri Olduğu TECHXTILE Sizin İçin Başlıyor

0
56

Tekstil ve hazır giyim sektörlerine yönelik yenilikçi çözümler getirecek bir projeye sahipseniz ve potansiyel müşteri ve yatırımcılarla tanışmak fırsatı yakalamak istiyorsanız Bursa Uludağ TTO’nun partneri olduğu techxtile sizin için başlıyor.

Başvuru için tıklayınız!

Kimler Katılabilir?

Türkiye inovasyonun ve girişimciliğin önemini fark etmiş ve bu alana yatırım yapan ülkelerden biridir. Bu alanda hızlı yol alabilmek ve gelişmiş ülkelerle farkı kapatabilmek için bu hareketi tabana yaymak gerekmektedir. Bu bağlamdan hareketle tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin üzerinde çalıştığı, Ar-Ge ve inovasyon için bütçe harcadığı, iş birlikleri aradığı teknolojik alanlarda/odaklarda fikir ve ürün geliştiren herkesin katılması, eğitim ve mentorluklarımızdan yararlanması, kendisini geliştirmesi hedeflenmektedir.

Bu sebeple Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya yabancı uyruklu 18 yaşını tamamlamış öğrenciler, mezunlar, araştırmacılar, akademisyenler, kamu veya özel kurum çalışanları, girişimci adayları, inovasyon yapan ekipler, start-up sahipleri veya kurucuları, özel şirketlerin sahipleri veya kurucuları bireysel veya ekip katılımı şeklinde ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri “TechXtile Start-Up Challenge”a katılabilir.

Bursa Uludağ TTO’nun Partneri Olduğu TECHXTILE Sizin İçin Başlıyor Eh4WetCWsAIhdlU 763x1024